Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 990

PostWysłany: Wto 0:05, 26 Lis 2013    Temat postu: VII kolejka 25.11.-1.12.2013

Mecze VII Kolejki 25.11.- 1.12. 2013 r.

Mecz nr. 25. GOKiS Panki - KS Płomień Przystajń 30.11.2013 r. ( sobota) godz. 19,00 w Hali w Pankach .
Mecz nr. 26. PSP Kłobuck - Nokaut Kłobuck 30.11.2013r. ( sobota ) godz. 16,00 w Hali OSiR w Kłobucku.
Mecz nr. 27. Czarny Lotos Biała - UKS "Jagiełło" Lipie 29.11.2013r. ( piątek) godz. 18,00 w Hali w Białej.
Mecz nr. 28. UKS Meteor Opatów - UKS "Tygrysy" Krzepice 29.11.2013 r. ( piątek ) godz. 18,00 w Hali w Opatowie.

Ostatnio zmieniony przez administrator dnia Wto 20:43, 26 Lis 2013, w całości zmieniany 2 razy

Posty: 990

PostWysłany: Wto 16:15, 26 Lis 2013    Temat postu:

Będzie korekta tabeli bo Przystajni nie dopisałem jednego meczu.

Ostatnio zmieniony przez administrator dnia Wto 16:18, 26 Lis 2013, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 990

PostWysłany: Pią 22:34, 29 Lis 2013    Temat postu:

UKS Meteor Opatów - UKS "Tygrysy" Krzepice 2:3 (-14,29,24,-19,-14 ) MVP Pilśniak Artur
Gruby

Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 25

Skąd: Krzepice I

PostWysłany: Sob 10:32, 30 Lis 2013    Temat postu:

Gratulacje dla chłopaków z Opatowa zagraliście dobry mecz!!! Jeśli będzie tak dalej to play - off jest jak najbardziej realny.

Ostatnio zmieniony przez Gruby dnia Sob 10:32, 30 Lis 2013, w całości zmieniany 1 raz
Dominik

Dołączył: 13 Paź 2011
Posty: 49

Skąd: Biała

PostWysłany: Sob 12:15, 30 Lis 2013    Temat postu:

Czarny Lotos Biała - UKS "Jagiełło" Lipie 3:1 (23:25,25:16,25:17,25:13)

MVP: Mateusz Ligus
mocnyjoseph

Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 128

PostWysłany: Sob 13:21, 30 Lis 2013    Temat postu:

Drużyna z Opatowa jest chyba najbardziej zmotywowanym zespołem w tym sezonie do odniesienia sukcesu. Po większości drużyn widać wypalenie. Takie odnoszę wrażenie. No bo ile razy można grać z tymi samymi zespołami, patrzeć na te same twarze? Brakuje świeżości, nowych drużyn, nowych zawodników. Niestety nie zapowiada się na to żeby mogło się coś w tej kwestii zmienić. Co do drużyny z Opatowa, widać że się starają, walczą, czasami ponosi ich młodzieńczy temperament. Jednak śmiem twierdzić, że wczorajszy wynik w dużej mierze uzależniony był boiskiem na którym odbywał się mecz. Ktoś powie że boisko było takie samo dla obu drużyn. Mam inne zdanie na ten temat. Podobny wynik nie powinien się powtórzyć na boisku w Krzepicach przy optymalnych składach i zaangażowaniu obu drużyn. Uważam że w tym sezonie jeszcze nie, być może w przyszłym osiągną pierwszą czwórkę. Zdaję się również, że jeśli osiągną ją po raz pierwszy szybko z niej nie wyjdą.

Ostatnio zmieniony przez mocnyjoseph dnia Sob 13:22, 30 Lis 2013, w całości zmieniany 1 raz
kppspklobuck

Dołączył: 28 Paź 2012
Posty: 12

PostWysłany: Sob 20:39, 30 Lis 2013    Temat postu:

Mecz PSP Kłobuck - Nokaut Kłobuck 0:3 (13:25; 21:25; 19:25)

Ostatnio zmieniony przez kppspklobuck dnia Sob 20:41, 30 Lis 2013, w całości zmieniany 1 raz
Wiesiek D

Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 597

Skąd: Krzepice

PostWysłany: Sob 22:14, 30 Lis 2013    Temat postu:

Tak na marginesie meczu Opatów Krzepice . Pierwszy set Krzepice zagrały w pełni skoncentrowani . Bez obrazy - gospodarze nie istnieli o czym świadczy wynik do 14. Drugi set odwieczny problem Krzepic jak seta wygrało sie w takim rozmiarze ( różnica 11 pkt. ) to drugiego bez walki na stojąco musi sie wygrać. Najpierw były 2 setbole dla Opatowa , później 2 dla Krzepic. I w tedy trzeba było zachować zimną krew i spokojnie dobić przeciwnika. Brzmi to dość brutalnie, ale takie są reguły gry. Zawodnicy z Krzepic mając 2 setbole postanowili zakończyć je asami serowymi. No i nie trafili w boisko a gospodarze wykorzystali pewność siebie gości. Trzeci set podobny do drugiego w myśleniu gości ( drugi set przegrany to tylko wypadek przy pracy ( a gospodarze dostali wiatr w żagle i poszli na całego ) W końcówce też na przewagi i gospodarze zakończyli go zwycięsko. 5 set na poważnie żadna drużyna nie odskoczyła na więcej jak 2 pkt. Początek dla gospodarzy , końcówka przed przejściem stron 8-7 dla gości . Po zmianie stron gospodarze odrabiają straty - mecz na niezwykle wysokim poziomie - nie ma piłek straconych - walka do upadłego . W końcówce gospodarze prowadza do stanu 13:11 i 14:13 by potem chyba nie wytrzymać ciśnienia i po własnych błędach pole-dz. Gosce wygrywając wcześnie kilkanaście dni w sparingu 4:1 byli pewni , że ligowy mecz będzie podobnie wyglądał a tu niespodzianka. W ostatnim momencie rutyną i błędami gospodarzy wygrali ledwo mecz, który przy zachowaniu zimnej krwi gospodarzy równie mogli przegrać. To jest ostrzeżenie przed lekceważeniem drużyny z Opatowa. Oczywiście gratulacje dla Krzepic,że ten trudny pojedynek zdołali wygrać. Choć nie w takim stosunku setów jak planowali. Choć przed meczem jeden z zawodników rzucił hasło że będzie 3:2. Opatów - są to zawodnicy ograni 3-4 lata grali w Tygrysach II , a ja ich znam lepiej niż sie komuś wydaje ) i jest to okres gdzie zaczynają odnosić poważniejsze sukcesy. Do tej drużyny z tego co zauważyłem doszło 2 poważnych zawodników , którzy w tygrysach nie grali o dużym potencjale. Widać u nich dużą przerwę w grze i braki współpracy z zespołem ale jak dobrze przepracują zimę pod okiem kol. Romka Kluby na wiosnę mogą świadczyć o sile tego zespołu. I sądzę, ze w play-off niektóre zespoły ze zdziwieniem o tym sie dobitniej przekonają.
Już wcześniej z poprzednim organizatorem ligi założyłem , sie że Opatów będzie w 4 czyli play-off górna tabelka. Wielu internautów mnie nie lubi , za to że moje prognozy ( twierdząc , że się przemądrzam ) ale większość obserwatorów choć z niechęcią musi przyznać - twierdząc , że w prognozach rzadko sie mylę.
Po przykrym incydencie z sędziowaniem drużynie z Opatowa w Białej trzeba powiedzieć , że sędzia meczu kol. Krzysztof prowadził zawody na wysokim profesjonalnym poziomie. . Jak sie chce to można jak widać . I tak trzymać koledzy sędziowie. Nikt nie miał pretensji o sędziowanie . A to był mecz na szczycie . Mimo to ,że niektórych będzie jeszcze to raziło. Ale już niedługo wszyscy się do tego przyzwyczajaą o oswoją , że Opatów to czołówka naszej ligi.

Ostatnio zmieniony przez Wiesiek D dnia Sob 22:35, 30 Lis 2013, w całości zmieniany 4 razy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alslzs.fora.pl Strona Główna -> > WIADOMOŚCI Z LIGI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)