VI Kolejka - 29.10-4.11.2012

administrator

Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 990

PostWysłany: Nie 23:02, 28 Paź 2012    Temat postu: VI Kolejka - 29.10-4.11.2012

PostWysłany: Pią 21:14, 02 Lis 2012    Temat postu:

UKS "Tygrysy" Krzepice II Junior - UKS "Tygrysy" Krzepice I 1:3 (23,-12,-19,-17 )
MVP : Pilśniak Artur
Pierwszy set lekka przewaga jedynki 1-2 punktowa do stanu 22:22. Później młodzi wzmocnili zagrywkę i odważniej atakowali .No i starsi koledzy sie lekko zdziwili na koniec seta. Drugi set jedynka pokazała kto tu rządzi - demolka. W trzecim i czwartym secie przyzwoita gra młodzieży lecz starsi kontrolowali przebieg tych setów. Dużo długich akcji na wysokim poziomie z obu stron. Cały czas przewaga jedynki wynosiła od 4 do 6 punktów. Przy większej koncentracji widać kto góruje na parkiecie. Ogólnie poziom bardzo przyzwoity. Widać że forma rośnie. Oby tak w niedziele z Kłobuckiem.

Ostatnio zmieniony przez Wiesiek D dnia Pią 21:15, 02 Lis 2012, w całości zmieniany 1 raz
siatkarz111

Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 242

Skąd: UKS Tytan Ostrowy

PostWysłany: Sob 18:18, 03 Lis 2012    Temat postu:

UKS "Jagiełło" Lipie - Czarny Lotos Biała 1:3 (-20,20,-20,-22)
MVP: Mateusz Knysak

Ostatnio zmieniony przez siatkarz111 dnia Sob 18:21, 03 Lis 2012, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 990

PostWysłany: Sob 18:45, 03 Lis 2012    Temat postu:

Senior OSiR Kłobuck - KS Płomień Przystajń 3:2 - małe punkty podam poźniej. MVP: Mariusz Wilk. Dobry mecz z oby dwóch stron, pierwszy set koncertowa gra Kłobucka i wygrana. Drugi set dominacja Przystajni, w trzecim secie wygrana Kłobucka, który końcówkę rozstrzygnął na swoją korzyść. Czwarty set wygrany na przewagi przez Przystajń. Piąty set pod kontrolą Kłobucka i pewna wygrana. Piąta wygrana z rzędu Kłobucka, oby jutro passa została podtrzymana.
requere

Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 127

Skąd: Panki

PostWysłany: Sob 21:04, 03 Lis 2012    Temat postu:

GOKiS Panki - PSP Kłobuck 3:2 (-15; -20; 16; 20; -8)

W pierwszych dwóch setach przewaga drużyny z Panek, w trzeciej i czwartej partii w szeregi gospodarzy wdarło się rozluźnienie, natomiast drużyna w Kłobucka wyraźnie się rozkręciła. W ostatnim secie, gospodarze zaczęli od prowadzenia 6:0, które ustawiło wynik w tym secie.

MVP: Sebastian Sitek

Ostatnio zmieniony przez requere dnia Sob 21:07, 03 Lis 2012, w całości zmieniany 2 razy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alslzs.fora.pl Strona Główna -> > WIADOMOŚCI Z LIGI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)