Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 990

PostWysłany: Pon 21:14, 11 Lis 2013    Temat postu: VI kolejka

Komunikat .
Począwszy od tego tygodnia t.z. od dnia 11.11.2013 r. drużyna Nokaut Kłobuck swoje mecze jako gospodarz będzie rozgrywała w soboty o godz 16,15 zamiast dotychczasowej środy . Przyjazd drużyny przyjezdnej nie wcześniej jak pół godziny przed meczem.Hala jak dawniej w Gimnazjum.

Mecze VI Kolejki :

Mecz nr 21. KS Płomień Przystajń - UKS Meteor Opatów 15.11.2013 ( piątek ) w Przystajni) godz. 20,30
Mecz nr 22. UKS"Tygrysy" Krzepice - Czarny Lotos Biała 17.11.2013 ( niedziela ) godz. 16,00 w Krzepicach. Mała zmiana uzgodniona z przyjezdnymi.
Mecz nr 23. UKS "Jagiełło" Lipie - PSP Kłobuck 16.11.2013 r. ( sobota ) godz. 18,00 w Lipiu
Mecz nr 24. Nokaut Kłobuck - GOKiS Panki 16.11.2013 r. ( sobota ) godz. 16,15 w Kłobucku.
siatkarz111

Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 242

Skąd: UKS Tytan Ostrowy

PostWysłany: Pią 20:00, 15 Lis 2013    Temat postu:

Mecz UKS "Jagiełło" Lipie - PSP Kłobuck przełożony na prośbę gości.
Roman

Dołączył: 16 Lis 2013
Posty: 64

Skąd: Opatów

PostWysłany: Sob 21:12, 16 Lis 2013    Temat postu:

KS "Płomień" Przystajń - "Meteor" Opatów 2 : 3 (25:23; 25:21; 21:25; 23:25; 7:15) MVP Grzegorz Szyjka

Posty: 990

PostWysłany: Nie 19:42, 17 Lis 2013    Temat postu:

UKS"Tygrysy" Krzepice - Czarny Lotos Biała 3:2 ( 23,-28,-13,20,14, ) . MVP Desperak Rafał.
Pierwsze dwa sety bardzo wyrównane . W pierwszym secie Biała cały set prowadziła 2-3 punktami. Przy stanie 23:23 straciła 2 pkt i set . W drugim cały set wyrównany , żadna drużyna nie potrafiła odskoczyć na 3 pkt. Końcówka dla Białej . Remis. Trzeci set w wykonaniu Krzepic masakra. Przegrywamy do 13 , nic nam nie wychodziło Białej prawie wszystko. W czwartym secie podobnie jak w trzecim . nie istniejemy na boisku do stanu 19:14 dla Białej. Na zagrywkę wchodzi kapitan M. Strugała i 7-8 serwów i tyleż punktów pod rząd dla gospodarzy . Nie to , że serwy były atomowe bo Marcin takowych nie ma ,ale dostarczaliśmy piłkę przeciwnikowi i ten o dziwo nie potrafił żadnej skończyć. Trzeba przyznać, że w tym momencie gospodarze zagrali koncertowo blokiem o czym najdobitniej przekonał sie Ligus nie mogąc po raz kolejny przebić się przez ten blok. W efekcie wyciągnęliśmy tego seta do 20. A w końcowych piłkach było bodajże 11:1 dla Krzepic. W piątym secie lekka przewaga Krzepic 2-3 pkt do zmiany boiska 8-6. Po zmianie goście odrabiają straty i wychodzą w końcówce na prowadzenie by dojść do piłki meczowej . Tu zatrzymuje ich atak M. Płuciennika . Kolejne 2 piłki dla gospodarzy jak i w efekcie cały mecz. Powiem tak z przebiegu meczu : to nie Krzepice wygrały mecz lecz Biała przegrała wygrany mecz. Mimo wsztstko goście zasługują na duże słowa uznania , zagrali bardzo dobry mecz, no może brakło im w końcówce trochę szczęścia może czegoś innego. Rewanż w Białej zapowiada sie bardzo emocjonujący.

Ostatnio zmieniony przez administrator dnia Nie 20:14, 17 Lis 2013, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alslzs.fora.pl Strona Główna -> > WIADOMOŚCI Z LIGI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)