czarek569

Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 107

Skąd: Biała

PostWysłany: Śro 16:26, 07 Lis 2012    Temat postu: Kolejka VII - 12.11-18.11.2012

1.   „Senior” OSiR Kłobuck - UKS „Tygrysy” Krzepice II Junior    Sobota 16:00
2.   Czarny Lotos Biała  - UKS „Tygrysy” Krzepice I   2:3 (-14,22,-17,15,-11)

PostWysłany: Pią 22:47, 09 Lis 2012    Temat postu:

Czarny Lotos Biała - UKS Tygrysy Krzepice I 2-3 (-14,22,-17,15,-11)
Wynik poszczególnych setów nie przedstawiają tego co się działo na boisku. Typowy mecz walki. Jak na tak małą hale dość dużo obron i długich akcji. Trzeba pochwalić przede wszystkim bardzo dobrą grę Blokiem gości.
Mariuszko

Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 12

PostWysłany: Pią 23:32, 09 Lis 2012    Temat postu:

Czarku, od kiedy w środku zdania piszę się z dużej? nawet nie jest to ani forma grzecznościowa ani nic z tych podobnych rzeczy.
Bloku. Jestem ciekawy jak wyglądał ten mecz,ponieważ patrząc na małe pkt był na prawdę niesamowity.

Ostatnio zmieniony przez Mariuszko dnia Sob 1:04, 10 Lis 2012, w całości zmieniany 1 raz
Wiesiek D

Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 597

Skąd: Krzepice

PostWysłany: Pią 23:57, 09 Lis 2012    Temat postu:

Mariuszko . Tak gwoli sprawiedliwości to blok napisany z dużej litery przez Czarka został napisany chyba przypadkowo. Co nie oznacza że , zespól z Krzepic nie miał bloku. Można i tak interpretować ten mecz . Każdy ma swój punkt widzenia i ja to szanuję. Z perspektywy meczu , który na prośbę gospodarzy sędziowałem ( dziękuję za zaufanie do moich kompetencji ) wydaje mi sie , że blok gości w wielu wypadkach był decydujący w secie . Twoje zdanie może być inne . Ja to szanuję. Ale wynik tego bardzo dziwnego meczu wskazuje na coś innego. Dziwnego, dlatego że w jednym secie przewaga gości jest druzgocąca , by w drugim secie było no odwrót . I w trzecim secie przewaga gości jest duża, po to by w czwartym secie gospodarze zdemolowali gości ? Piaty set prawdy pokazał, kto w tm dniu był lepszy i chyba tak było. To jest tylko moja opinia ale Mariuszko może mieć swoje zdanie i o to chodzi w tym roku na necie . Spierajmy sie argumentami a nie wulgaryzmami. I to jest nowa jakość naszej ligi .
siatkarz111

Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 242

Skąd: UKS Tytan Ostrowy

PostWysłany: Sob 18:14, 17 Lis 2012    Temat postu:

PSP Kłobuck - UKS "Jagiełło" Lipie 1:3 ( Małe pkt to CHYBA 23,-20,-21,-21 )
MVP: Kamil Matyszczak

Mecz od początku pod naszą kontrolą, nie stojący na bardzo wysokim poziomie. Pierwszy set to prowadzenie do wyniku 23:21, ale głupie błędy kosztowały utratę seta. W następnych partiach już dobra i spokojna gra. Pewna wygrana przy całkiem dobrej grze.Smile Widać, że PSP jeszcze trochę odstaje poziomem od pierwszych sześciu drużyn, jednym super zawodnikiem wygrać się nie da Smile Pozdro Smile

Ostatnio zmieniony przez siatkarz111 dnia Sob 18:40, 17 Lis 2012, w całości zmieniany 2 razy
setter_13

Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 132

PostWysłany: Sob 18:34, 17 Lis 2012    Temat postu:

KS Przystajń - GOKiS Panki 3:0

MVP: Bartosz Jagieła

Mecz rozpoczęliśmy od prowadzenia i zostało tak do końca. Mimo osłabienia zagraliśmy niezłe spotkanie przeważając we wszystkich elementach siatkarskich. Dobra gra w ataku i blokiem dała nam kolejne 3 pkt. Obyło się bez żadnych spięć pod siatką jak i zbędnych dyskusji.

@siatkarz111 Gratuluje wam wygranej ale z całym szacunkiem i sympatią dla was uważam że Twoje stwierdzenia że PSP ostaje poziomem od pierwszych 6 drużyn to trochę nieskromne podejście gdyż realia są nieco inne i ligę można podzielić na pierwsze 4 zespoły i te niżej i jedyną ekipą która najmniej odstaje poziomem od czołówki jest drużyna Krzepic II. Tak więc nie przesadzajmy z tymi stwierdzeniami bo Twoje relacje czyta się tak jakbyście gromili drużyny w wygranych meczach. Pozdrawiam i polecam trochę pokory Wink