Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 990

PostWysłany: Sob 21:21, 19 Paź 2013    Temat postu: IV Kolejka 21-27.10.2013

Mecze IV kolejki :
mecz nr 13. Nokaut Kłobuck - KS"Płomień" Przystajń 23.10.2013 r. ( środa ) godz. 19.00 Hala Sportowa przy Gimnazjum W Kłobucku.
mecz nr. 14. GOKiS Panki - UKS"Jagiełło" Lipie 26.10.2013 r. ( sobota ) , godz. 19,00 Hala w Pankach
mecz.nr 15. PSP Kłobuck - UKS "Tygrysy" Krzepice - 26.10.2013 ( sobota) , godz 16,00 Hala OSiRu w Kłobucku , ul. Sportowa 14.
Mecz nr. 16. Czarny Lotos Biała - UKS Meteor Opatów - 25.10.20`13 ( piątek ) godz. 18,00 Hala przy ZS w Białej, ul. Częstochowska 73.

Posty: 990

PostWysłany: Pon 22:45, 21 Paź 2013    Temat postu:

Zaległy mecz nr 7 z II kolejki Meteor Opatów - Nokaut Kłobuck 2:3 ( -21,-22,18,17,-11 ) MVP : Krzysztof Praski z Nokaut Kłobuck

Posty: 990

PostWysłany: Śro 21:50, 23 Paź 2013    Temat postu:

Mecz nr 13 Nokaut Kłobuck - KS Płomień Przystajń nie odbył sie , ze względu na prośbę gości o przełożenie go na inny termin.

Ostatnio zmieniony przez administrator dnia Śro 21:51, 23 Paź 2013, w całości zmieniany 1 raz
kppspklobuck

Dołączył: 28 Paź 2012
Posty: 12

PostWysłany: Czw 16:43, 24 Paź 2013    Temat postu:

Mecz nr 15. PSP Kłobuck - UKS "Tygrysy" Krzepice został przełożony na wniosek "gospodarzy". O nowym terminie rozegrania meczu powiadomimy na forum.
Dominik

Dołączył: 13 Paź 2011
Posty: 49

Skąd: Biała

PostWysłany: Czw 17:16, 24 Paź 2013    Temat postu:

Mecz Nr.16 Pomiedzy Czarny Lotos Biała - Meteor Opatów został przełozony na prosbę Gospodarzy na inny termin jeszcze nie ustalony .

PostWysłany: Sob 22:27, 26 Paź 2013    Temat postu: Wyniki i tabela IV Kolejki

Na 4 mecze jeden rozegrany. Więcej gier. Co druga drużyna wykorzystała limit w tej rundzie przekładania meczów. Może następne kolejki będą obfitowały w większą ilość meczy.

Ostatnio zmieniony przez administrator dnia Sob 22:35, 26 Paź 2013, w całości zmieniany 1 raz
DaViD87

Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 69

Skąd: .:OSiR Kłobuck:.

PostWysłany: Pon 22:58, 28 Paź 2013    Temat postu:

Mecz nr 13 Nokaut Kłobuck - KS Płomień Przystajń odbędzie się w najbliższą środę tj. 30.11.2013 o godz. 19:00 (hala gimnazjum Kłobuck)

Posty: 990

PostWysłany: Czw 18:15, 31 Paź 2013    Temat postu:

Zaległe spotkanie:
Nokaut Kłobuck - KS Płomień Przystajń 3:0 (17,26,16)
MVP - Dariusz Łazienka
Na uwagę zasługuje drugi set w którym Przystajń prowadziła 24:19 i przegrała seta. Poza tym mecz bez historii.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alslzs.fora.pl Strona Główna -> > WIADOMOŚCI Z LIGI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)