I Kolejka - 24.09-30.09.2012

administrator

Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 990

PostWysłany: Pon 21:06, 24 Wrz 2012    Temat postu: I Kolejka - 24.09-30.09.2012

1.   GOKiS Panki – Senior OSiR Kłobuck                Piątek 19:00
2.   UKS Jagiełło Lipie – KS Płomień Przystajń        Sobota 16:00
3.   UKS Tygrysy Krzepice I – PSP Kłobuck             Piątek 20:30
4.   UKS Tygrysy Krzepice II – Czarny Lotos Biała     Piątek 18:30

Ostatnio zmieniony przez administrator dnia Nie 12:33, 30 Wrz 2012, w całości zmieniany 12 razy
requere

Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 127

Skąd: Panki

PostWysłany: Pon 21:23, 24 Wrz 2012    Temat postu:

W imieniu drużyny z Panek informuje (informowałem już organizatora przy okazji wcześniej planowanego meczu z Blachownią) że na mecz do Panek we wrześniu zapraszamy wyjątkowo w piątek (28.09.2012 o godzinie 19:00)a nie w sobotę ze względów organizacyjnych.

Pozostałe mecze Panki będą rozgrywały u siebie zgodnie z podaną wyżej informacją (soboty 19:00)

PostWysłany: Pią 21:18, 28 Wrz 2012    Temat postu:

UKS "Tygrysy" Krzepice II Junior - Czarny Lotos Biała 1:3 (-22,-13,25,-22)
MVP : Mateusz Wilk
UKS "Tygrysy" Krzepice I - PSP Kłobuck 3:0 ( 14,18,20)
MVP : Artur Pilśniak
DaViD87

Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 69

Skąd: .:OSiR Kłobuck:.

PostWysłany: Pią 22:33, 28 Wrz 2012    Temat postu:

GOKiS Panki - Senior OSiR Kłobuck 0:3 (-14, -24, -17)
MVP: admin "Maniek"
Mecz w bardzo miłej atmosferze, super kulturalni kibice, dopingowali obie drużyny. Brawo!! Brakuje tego w naszej lidze. Drużyna gości, trochę spięta na początku, w drugim secie się rozkręciła. Trzeci set od początku pod dyktando gości. Ogólnie mecz bez większy emocji.
kriston2

Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 75

Skąd: UKS "Jagiełło" Lipie

PostWysłany: Sob 7:52, 29 Wrz 2012    Temat postu:

Jeśli można mieć prośbę to oprócz wyników napiszmy krótki komentarz co do meczu , wynik nie zawszę odzwierciedla to co się dzieje na boisku a tak mamy zarys jak przebiegał mecz tak jak to napisał DaViD87
krótki rzeczowy komentarz i wszystko jasne Very Happy Będzie również to ułatwieniem dla wszystkich typerów Twisted Evil Razz to żart, po prostu fajnie gdy oprócz wyników jest napisany jego przebieg. To jest po prostu malutka prośba kto nie chce niech nie pisze bo tutaj o wszystko się zaraz robi problem:P

Ostatnio zmieniony przez kriston2 dnia Sob 7:55, 29 Wrz 2012, w całości zmieniany 1 raz
Domin

Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 107

Skąd: Krzepice I

PostWysłany: Sob 10:19, 29 Wrz 2012    Temat postu:

kriston2 mówisz i masz Smile Mecz pomiędzy Krzepicami I a PSP Kłobuck bez wiekszych emocji. Mecz cały czas pod kontrola gospodarzy. Goście tego dnia nie byli w stanie zaskoczyc nas niczym. Dobra gra środkiem i solidna postawa zespołu pozwoliła łatwo wygrac ten mecz:)
Wiesiek D

Posty: 597

PostWysłany: Sob 13:20, 29 Wrz 2012    Temat postu:

Mecz Tygrysów Krzepice II - Czarny Lotos Biała był dość miernym widowiskiem . Bardzo dużo błędów z obu stron. Pierwszego seta gospodarze przespali od poczatku i była duża przewaga gości mniej więcej do 17. Potem nastąpił zryw tygrysów , którzy mozolnie odrabiali straty. W pewnym momencie wydawało sie, że mogliby nawet wygrać seta ale proste błędy własne w samej końcówce na to nie pozwoliły. Drugi set dominacja Białej przez cały set. Trzeci set zaczął sie od prowadzenia Krzepic i tak trwało to do połowy seta. Później wymiana bez większej przewagi 1-2 pkt z obu stron. Tygrysy bardzo zmobilizowane w całym secie - wreszcie. Pierwsza piłka meczowa dla Krzepic nie wykorzystana. Za chwilę piłka meczowa dla gości . Też nie wykorzystana . Trzeci setbol wreszcie wykorzystany przez młodzież krzepicką. Uwierzyli,że kolejną partie można wygrać. Cały 4 set trwa zażarta walka i wymiana ciosów . Wynik cały czas oscyluje w okół remisu. I w końcówce tygrysy robią proste błędy : złe przyjęcie, niezrozumienie sie miedzy zawodnikami i nie wykonanie w ostatnich akcjach żadnego ataku. Set przegrany w samej końcówce na własne życzenie. Biała przyjechała w okrojonym składzie i można było nawet ten mecz wygrać. Doświadczenie i umiejętności szczególnie w końcówkach wzięło górę.
Oba zespoły dalekie od wysokiej formy.

Ostatnio zmieniony przez Wiesiek D dnia Sob 13:22, 29 Wrz 2012, w całości zmieniany 1 raz
siatkarz111

Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 242

Skąd: UKS Tytan Ostrowy

PostWysłany: Sob 16:31, 29 Wrz 2012    Temat postu:

UKS "Jagiełło" Lipie - KS "Płomień" Przystajń 0:3 (-17,-18,-13)
MVP: Jarek Pawelak

Mecz jednostronny, najlepiej świadczy o tym wynik. Całe spotkanie dominacja gości, jedynie pierwszy set na początku wyrównany, lecz prowadzenie Lipia 9:7 szybko zmieniło się w 9:15. Gratulacje dla Przystajni.

Ostatnio zmieniony przez siatkarz111 dnia Sob 16:32, 29 Wrz 2012, w całości zmieniany 1 raz
kriston2

Posty: 75

PostWysłany: Sob 17:13, 29 Wrz 2012    Temat postu:

dziękuje bardzo za opis meczy Very Happy Co do naszego meczu mogę dodać ze przed nami bardzo duzo pracy bo drużyna z Przystajni nie była w super dyspozycji a mecz jak napisał siatkarz111 był jednostronny i kompletna dominacja Przystajni. Gratulacje Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alslzs.fora.pl Strona Główna -> > WIADOMOŚCI Z LIGI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)