administrator

Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 990

PostWysłany: Wto 18:17, 13 Sty 2009    Temat postu: XI Kolejka - wyniki

Mecz XI-kolejki pomiędzy OSiRem Kłobuck a Naprzodem Ostrowy został przełożony na prośbę gości.

Pozostałe mecze XI kolejki:

ZS Biała - UKS Jagiełło Lipie
Sportowiec Herby - UKS Tygrysy Krzepice
Senior Kłobuck - Absolwent Węglowcie
ULKS Start Kłobuck - KS Przystajń

Ostatnio zmieniony przez administrator dnia Nie 22:15, 18 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 990

PostWysłany: Wto 21:48, 13 Sty 2009    Temat postu:

Spotkanie ZS Biała - UKS Jagiełło Lipie również przełożone na inny, nieznany jeszcze termin.

EDIT: Mecz przełożony na 30 stycznia.

Ostatnio zmieniony przez administrator dnia Śro 21:30, 14 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
kriston2

Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 75

Skąd: UKS "Jagiełło" Lipie

PostWysłany: Śro 19:06, 14 Sty 2009    Temat postu:

Jak będzie cosik wiadomo to byłbym wdzięczny gdyż dopiero w piątek mogę spotkac się z trenerem a w piątek miał byc ten mecz:)
niebonobo

Dołączył: 10 Lut 2008
Posty: 58

Skąd: KS PRZYSTAJŃ

PostWysłany: Sob 19:47, 17 Sty 2009    Temat postu:

ULKS Start Kłobuck - KS Przystajń 0-3 (-16, -17, -11)
Wiesiek D

Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 597

Skąd: Krzepice

PostWysłany: Sob 22:07, 17 Sty 2009    Temat postu:

"Sportowiec" Herby - UKS "Tygrysy" Krzepice 3:1 ( -22,23,24,19). Rozpoczęliśmy mecz ber Grubego ( planowo) i bez Długiego ( nie planowo - studia podyplomowe we Wrocławiu) . Pierwszy set bardzo wyrównany i w końcówce odskoczyliśmy na 3 pkt. Drugi set spokojniutko do stanu 6 : 2 lub 7:2 ( gospodarze już spuścili z tonu. I tu nasz dramat. Jedyny nasz środkowy w tym meczu świetnie grający skręcił nogę w stawie skokowym( Domino). Morale spadło ale walczyliśmy do końca drugiego seta przegrywając do 23. W Trzecim secie walka na całego ale z kontuzją i sędzią jeszcze nikt nie wygrał . Porażka do 24. W czwartym secie podobnie lecz już w końcówce trochę odpuściliśmy nie wierząc że z przeciwnościami losu i nie tylko można wygrać. Szkoda straconych punktów, które w normalnej sytuacji przypadły by naszej stronie, co potwierdzili gospodarze. Gratulacje dla Gospodarz jak uwierzyli że z Krzepicami można wygrać nie wypuścili okazji. Tak się gra , taki jest sport ./ Walczymy dalej mimo przeciwnościom losu.
patryk16

Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 97

Skąd: KS Przystajń

PostWysłany: Nie 13:10, 18 Sty 2009    Temat postu:

A no niestety czasem tak bywa Confused kontuzja to najmniej przyjemne zdarzenie, które może przytrafić się zawodnikowi Confused Pozdrowienia dla Dominika, rychłego powrotu do zdrowie życzę.
Bartek 16

Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 81

Skąd: Przystajń

PostWysłany: Nie 15:06, 18 Sty 2009    Temat postu:

Panie Wiesiu a w jakim składzie zagrały Herby W najmocniejszym jaki mają czy takim jak jezdzili na ostatnie mecze bez Neczaja i Pameli??
Domin

Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 107

Skąd: Krzepice I

PostWysłany: Nie 16:44, 18 Sty 2009    Temat postu:

Dzieki Patryk powoli sie kuruje Wink a Herby graly w najsilniejszym składzie...

pzdr Smile

Posty: 990

PostWysłany: Nie 17:53, 18 Sty 2009    Temat postu:

WYNIKI XI KOLEJKI:

ULKS Start Kłobuck - KS Przystajń 0:3 (-16, -17, -11)
Sportowiec Herby - UKS Tygrysy Krzepice 3:1 ( -22, 23, 24,19)
Senior Kłobuck - Absolwent Węglowice 1:3 (25,-23,-24,-12)
OSiR Kłobuck - Naprzód Ostrowy przełożony na inny termin
ZS Biała - UKS Jagiełło Lipie przełożony na 30.01 godz. 18.00

AKTUALNA TABELA:

Od lewej: miejsce w tabeli, nazwa drużyny, liczba punktów, sety zdobyte-tracone, stosunek setów, małe punkty zdobyte-stracone, stosunek małych punktów.

ZALEGŁE MECZE:

Absolwent Węglowice - ULKS Start Kłobuck ( X kol.)
UKS Tygrysy Krzepice - Senior Kłobuck (X kol.)
Naprzód Ostrowy - Sportowiec Herby (X kol.)
OSiR Kłobuck - Naprzód Ostrowy (XI kol.)
ZS Biała - UKS Jagiełło Lipie (XI kol.) 30.01 godz. 18.00
Wiesiek D

Posty: 597

PostWysłany: Nie 20:29, 18 Sty 2009    Temat postu:

Trzeba przyznać że na mecze z nami najczęściej przeciwnicy występują w najsilniejszym składzie. Nie inaczej było w Herbach. Nawet Pamela, który od 7 meczów nie grał z Herbami na mecz z nami przyjechał. Był najlepszym zawodnikiem na boisku. Po zejściu Dominika jego zmiennik mniejszy o ponad 20 cm niewiele mógł, choć robił co było można. Wówczas Pamela kończył większość akcji drużyny. Bez niego Herby nie dałyby rady. Poza tym,że świetnie grał ( gratulacje ) to miał jeszcze dużo szczęścia w wykańczaniu akcji. I tak doszło do niespodzianki. Może przez to liga będzie atrakcyjniejsza w rundzie rewanżowej.

PostWysłany: Nie 21:34, 18 Sty 2009    Temat postu:

Panie Wiesiu z nami tez gral Pamela Smile wiec jednak częściej gra niż Pan tu pisze... Smile
Wiesiek D

Posty: 597

PostWysłany: Nie 22:17, 18 Sty 2009    Temat postu:

To zdanie przekazał mi przed meczem sędzia , zawodnik z Herb w obecności innych zawodników więc ja je nie wymyśliłem. Widać i Was i nas Herby szanuję i mobilizuję najlepszy skład.
Bartek 16

Posty: 81

PostWysłany: Nie 22:45, 18 Sty 2009    Temat postu:

Moim zdaniem Panie Wieśku to mała niespodzianka poniewaz na tej sali w Herbach POlegnie większośc drużyn które na innej sali mogly by z nimi wygrać Very Happy

Bartek 16 napisał:

Dokładnie tak! Bo mimo że sala w Hebrach jest bardzo fajnym obiektem jednak z drugiej strony jest bardzo specyficzna. Jeśli Herby będą na każdym meczu występowały w takim składzie jak ostatnio to myślę, że ciężko będzie gościom wywieźć z Herb choćby jeden punkt.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alslzs.fora.pl Strona Główna -> > Archiwum / Wiadomości z ligi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)